steampunk heart
Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıdem en yüce miktarda ilaç derunerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği alanı bakmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen kellearı manaında ülkesini sürekli söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 pare kellevurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında imdi hakiki bir mütehassıs olmasıyla bile kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mevzi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el arasında en çok buluş belgesi kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Eşı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sayesinde tatlıca konulere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse da asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yetişmek üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insanlık geçmişine yüce bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (yan hüküm) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı alınmıştır. Cümle çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbunca şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mevzi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin birlikte insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yanıkların geçmesi derunin muayyen bir zamanı beklesek da birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden basit bir şekilde sağaltma edebilmek derunin bu kullanılıyor. üste cinsî konulev bozukluğunu da sağaltma kılmak derunin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavemetli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kellevurularının 2000 adetine yakının doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri ocak istirahatlarine sunulan artan cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına örgülabilecek en sadık katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yüce gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mevzi alan öteki fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir miktarda farmasötik daabat patentinin doğruluk sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın ana amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık alanında çkızılışmalarını sürekli oylumluleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca kere Türkiye Senenin Marifet Eşı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil diyar dışında kısaca global anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların önlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile bile tatlıca konulere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birbunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkızılışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mevzi alan bir zer sahası ile bile kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı kadir yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a basıcı mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak konutiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.su ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada temalerine mevzi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce ulanmış kadir mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal malzeme örgüsındaki bilgisizluklar sayesinde mualla derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine muvafık rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevzi alan detaylara gereğince üste, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bingolwebtasarimseo.name.tr/ https://kayserikilteknigikas.name.tr/ https://kidemliuzman.name.tr/ https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al