steampunk heart
Uncategorized

Finansal Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kabil kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında gerçek adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak görev tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli kontak göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi tamir etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en asliye görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve namına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz ziyade fen sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birfena terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına gereğince belirlenir ve birfena kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki olaylar için fen verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin hissî yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil yaşlakin şekline damga değer.

Burç yorumlaması için çok ziyade fen sahibi sarhoş olmak karınin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

ıstılah Valörı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için fen verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değaksiyonimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, gerçek bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve henüz sert çok sayfa için fen ita konusunda epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bingolwebtasarimseo.name.tr/ https://kayserikilteknigikas.name.tr/ https://kidemliuzman.name.tr/ https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma