steampunk heart
Uncategorized

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda düğün ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle bünyelabildiği kadar üste teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri aracılığıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve yârenlik etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş etkili olmak ciğerin yalnızca nickname (protez ad) söylemek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program meyan suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve tayflü, sesli ve tayflü kadar tercihe bağlamlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir özge popüler chat program olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bingolwebtasarimseo.name.tr/ https://kayserikilteknigikas.name.tr/ https://kidemliuzman.name.tr/ https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma